Bon podarunkowy Nowości Promocje Wyprzedaże RejestracjaMoje konto   pl en
+48608054626

Twój koszyk jest pusty
W przechowalni: 0
Strona główna >> Warunki dostawy

 

Zamówiony  towar dostarczamy kurierem DHL.
Przy każdym produkcie dostępnym w naszym sklepie, w okienku 'Dostępność' znajdą Państwo informację na temat dostępności danego towaru oraz aktualnego stanu magazynowego. W przypadku statusu : towar na zamówienie przeciętny okres oczekiwania wynosi 3 dni. Czas ten nie obejmuje jednak czasu kompletowania zamówienia i liczony jest od momentu przekazania przesyłki kurierowi lub poczcie do momentu doręczenia.

Wyróżniamy następujące terminy dostaw:

» towar wysyłamy zwykle w ciągu 24 godz.

Oznacza, że towar dostępny jest w naszym magazynie. Zamówienie złożone i potwierdzone (zrealizowane) do godziny 18:00 (w dni robocze poniedziałek - piątek) jest wysyłane tego samego dnia. Kupujący otrzyma paczkę następnego dnia do godziny 17:00 lub w poniedziałek do godziny 17:00 w przypadku złożenia zamówienia w piątek. 

» towar wysyłamy zwykle w ciągu 2-3 dni

Towar nie jest aktualnie dostępny w naszym magazynie. Przewidywany czas sprowadzenia do magazynu wynosi 1-2 dni roboczych od daty złożenia i potwierdzenia zamówienia. W dniu wprowadzenia towaru na stan magazynowy i przy dostępności pozostałych zamawianych produktów, zamówienie jest realizowane i przekazywane do działu wysyłki.

W momencie wysłania paczki z naszego magazynu, klient otrzymuje informację mailem z numerem przesyłki.

sitepromotor